OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort, Singapur
Resort a Singapur

OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort

Comfortable Accommodation: OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort in Singapore offers family rooms with modern amenities.

SingapurA 21 km del centre de Singapur
  • Habitacions familiars

Benvinguts a

OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort

Comfortable Accommodation: OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort in Singapore offers family rooms with modern amenities. The resort features a restaurant, ensuring guests enjoy delicious meals during their stay.

Convenient Location: Situated 23 km from Seletar Airport, the resort provides easy access to local attractions. Nearby activities include Kranji Farm and the Singapore Zoo, offering diverse experiences for all visitors.

Multilingual Services: Reception staff speak English and Malay, catering to a diverse range of guests. The resort offers a welcoming environment for international travellers.

Entrada
A partir de 14:00
Sortida
Fins a 11:00

Serveis

Tot el que necessites

Instal·lacions pensades per a una estada còmoda i sense preocupacions.

  • Habitacions familiars
  • Barbacoa
  • Servei de neteja diari

Totes les instal·lacions

Exterior

  • Barbacoa

Internet

L'allotjament no disposa d'internet.

Pàrquing

L'allotjament no disposa d'aparcament.

Serveis

  • Servei de neteja diari

General

  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Habitacions familiars

Ubicació

Com arribar-hi

Adreça

10 Neo Tiew Lane 2, 718813 Singapore, Singapur

Distància

A 20,6 km de Singapur

Entrada a partir de 14:00

Sortida fins a 11:00

Què hi ha a prop

Què hi ha a prop?

  • Opfor Training Shed3,4 km
  • Outdoor Classroom3,9 km
  • Kranji Reservoir Park4,5 km
  • Sarimbun Scout Camp5,3 km
  • Kiddie Playground9,7 km
  • BLK 678 Playground9,7 km
  • Checkpoint 0 SFQC TS9,7 km
  • 41sar Canteen9,7 km
  • Teh Office9,7 km
  • Kranji Camp 2 MSC9,7 km

Restaurants i cafeteries

  • RestaurantCLUBCASTLEGROUP230 m
  • RestaurantThe Golfers2,1 km
  • RestaurantSiti Rohaya Bte Mohd Koid2,1 km

Atraccions turístiques principals

  • Night Safari13 km
  • Zoo de Singapur13 km
  • Jurong Bird Park16 km
  • Chinese Garden18 km
  • Lower Seletar Reservoir Park18 km
  • Science Centre Singapore18 km

Transport públic

  • MetroYew Tee9,7 km
  • MetroChoa Chu Kang11 km
  • TrenChoa Chu Kang11 km
  • TrenSouth View11 km
  • BusLarkin Sentral19 km

Aeroports més propers

  • Aeroport Seletar23 km
  • Aeroport de Changi35 km
  • Aeroport internacional de Senai39 km

Distàncies estimades més curtes a peu o en cotxe. Les distàncies reals poden variar.

Bo de saber

Normes de la casa

Normes i informació pràctica per a la teva estada a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort.

Entrada

A partir de les 14:00

Sortida

Fins a les 11:00

Llits per als nens

Condicions d'estades amb nens

S'hi poden allotjar nens de totes les edats.

Condicions dels bressols i llits supletoris

Pots demanar bressols i llits supletoris en funció de la disponibilitat de l'allotjament. Pot ser que s'apliquin càrrecs extres.

No hi ha restricció d'edat

Edat mínima per fer el check-in: 0

Animals

L'allotjament no accepta animals.

Idiomes que es parlen

anglès i malai

FAQ

Preguntes freqüents

Tot el que vulguis saber sobre l'estada a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort.

Quin tipus d'esmorzar se serveix a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

No hi ha informació sobre l'esmorzar a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort. Consulta-ho directament amb l'allotjament.

Quin tipus d'habitació puc reservar a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Els tipus d'habitació a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort depenen de la disponibilitat. Consulta les opcions actuals a l'anunci de més amunt.

Quins són els horaris d'entrada i sortida a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Entrada: A partir de 14:00. Sortida: Fins a 11:00.

Hi ha aparcament a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

L'allotjament no disposa d'aparcament.

Hi ha Wi-Fi a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

L'allotjament no disposa d'internet.

S'admeten animals de companyia a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

L'allotjament no accepta animals.

Quant costa allotjar-se a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Els preus a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort varien segons les dates i l'habitació que triïs. Consulta les tarifes actuals a l'anunci de més amunt.

Hi ha restaurant a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort no indica que tingui restaurant propi. Pot ser que hi hagi opcions per menjar a prop, a Singapur.

Quins serveis ofereix OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Consulta la llista de serveis de més amunt per veure tot el que ofereix OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort.

A quina distància és OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort del centre de Singapur?+

OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort es troba a 20,6 km de Singapur.

Quins idiomes es parlen a OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

A OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort, el personal parla anglès i malai.

El teu viatge comença aquí

Planifica la teva estada

Viu l'encant de OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort. Aconsegueix el millor preu i gaudeix d'una estada inoblidable.

Reserva ara

Millor preu garantit