OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort, Singapur
Puhkekompleks sihtkohas Singapur

OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort

Comfortable Accommodation: OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort in Singapore offers family rooms with modern amenities.

Singapur21 km keskusest (Singapur)
  • Peretoad

Tere tulemast

OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort

Comfortable Accommodation: OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort in Singapore offers family rooms with modern amenities. The resort features a restaurant, ensuring guests enjoy delicious meals during their stay.

Convenient Location: Situated 23 km from Seletar Airport, the resort provides easy access to local attractions. Nearby activities include Kranji Farm and the Singapore Zoo, offering diverse experiences for all visitors.

Multilingual Services: Reception staff speak English and Malay, catering to a diverse range of guests. The resort offers a welcoming environment for international travellers.

Sisseregistreerimine
Alates 14:00
Väljaregistreerimine
Kuni 11:00

Mugavused

Kõik, mida vajad

Läbimõeldud mugavused mõnusaks ja muretuks puhkuseks.

  • Peretoad
  • Grillimisvõimalus
  • Igapäevane koristusteenus

Kõik mugavused

Õueala

  • Grillimisvõimalus

Internet

Internetiühendus puudub.

Parkimine

Parkimine ei ole võimalik.

Teenused

  • Igapäevane koristusteenus

Üldine

  • Kogu majutusasutus on suitsuvaba
  • Peretoad

Asukoht

Kuidas meid leida

Aadress

10 Neo Tiew Lane 2, 718813 Singapore, Singapur

Kaugus

Singapur – 20,6 km kaugusel

Sisseregistreerimine alates 14:00

Väljaregistreerimine kuni 11:00

Mis on lähedal

Lähedalasuvad kohad

  • Opfor Training Shed3,4 km
  • Outdoor Classroom3,9 km
  • Kranji Reservoir Park4,5 km
  • Sarimbun Scout Camp5,3 km
  • Kiddie Playground9,7 km
  • BLK 678 Playground9,7 km
  • Checkpoint 0 SFQC TS9,7 km
  • 41sar Canteen9,7 km
  • Teh Office9,7 km
  • Kranji Camp 2 MSC9,7 km

Restoranid ja kohvikud

  • RestoranCLUBCASTLEGROUP230 m
  • RestoranThe Golfers2,1 km
  • RestoranSiti Rohaya Bte Mohd Koid2,1 km

Populaarseimad huviväärsused

  • Ööloomaaed13 km
  • Singapuri loomaaed13 km
  • Jurong Bird Park16 km
  • Chinese Garden18 km
  • Lower Seletar Reservoir Park18 km
  • Science Centre Singapore18 km

Ühistransport

  • MetrooYew Tee9,7 km
  • MetrooChoa Chu Kang11 km
  • RongChoa Chu Kang11 km
  • RongSouth View11 km
  • BussBussiterminal Larkin Sentral19 km

Lähimad lennujaamad

  • Seletari lennujaam23 km
  • Changi lennujaam35 km
  • Senai rahvusvaheline lennujaam39 km

Lühimad hinnangulised vahemaad jalgsi või autoga. Tegelikud vahemaad võivad erineda.

Hea teada

Majareeglid

Reeglid ja praktiline teave sinu peatumiseks majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort.

Sisseregistreerimine

Alates 14:00

Väljaregistreerimine

Kuni 11:00

Lapsed ja voodid

Laste majutamise reeglid

Teretulnud on igas vanuses lapsed.

Beebi- ja lisavoodite reeglid

Olenevalt majutusasutuse saadavusest saad taotleda laste- ja lisavoodeid. Kehtida võivad lisatasud.

Vanusepiirangut ei ole

Sisseregistreerimiseks peab olema vähemalt 0 aasta vanune

Lemmikloomad

Lemmikloomad ei ole lubatud.

Räägitavad keeled

inglise ja malai

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida võiksid teada majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort peatumise kohta.

Millist hommikusööki pakub OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Majutusasutuse OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort hommikusöögi kohta teave puudub. Palun täpsusta seda otse majutusasutusest.

Milliseid tube saab majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort broneerida?+

Majutusasutuse OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort toatüübid sõltuvad saadavusest. Vaata praeguseid valikuid ülal olevast kuulutusest.

Mis kell on majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort sisse- ja väljaregistreerimine?+

Sisseregistreerimine: Alates 14:00. Väljaregistreerimine: Kuni 11:00.

Kas majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort on parkimisvõimalus?+

Parkimine ei ole võimalik.

Kas majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort on Wi-Fi?+

Internetiühendus puudub.

Kas majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort on lemmikloomad lubatud?+

Lemmikloomad ei ole lubatud.

Kui palju maksab peatumine majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Majutusasutuse OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort hinnad sõltuvad sinu reisikuupäevadest ja toavalikust. Vaata praeguseid hindu ülal olevast kuulutusest.

Kas majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort on restoran?+

Majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort restorani ei ole märgitud. Söögikohti võib leida lähiümbrusest (Singapur).

Milliseid mugavusi pakub OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort?+

Kõik, mida OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort pakub, leiad ülal olevast mugavuste loetelust.

Kui kaugel asub OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort sihtkoha Singapur kesklinnast?+

Singapur asub majutusasutusest OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort 20,6 km kaugusel.

Milliseid keeli majutusasutuses OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort räägitakse?+

Majutusasutuse OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort töötajad räägivad järgmisi keeli: inglise ja malai.

Sinu teekond algab siit

Alusta oma puhkust

Koge, mida pakub OYO 105 Gallop Kranji Farm Resort. Kindlusta parim hind ja naudi unustamatut puhkust.

Broneeri kohe

Parima hinna garantii